Grafika a design

Navrhneme Vám kompletní firemní identitu, která Vás jasně odliší od konkurence. Vytvoříme pro vás promo materiály, loga, obalový design, billboardy, polepy aut.

Loga

Vytvoříme pro vás logo, které si zákazník dobře zapamatuje. Každý návrh (logo), bude obsahovat krátký popis vysvětlující symboliku grafických prvků.

Webdesign

Vytvoříme pro vás webové stránky, které budou moderní, graficky stylizované, přehledné a intuitivně ovladatelné. Řídím se pravidlem nenutit návštěvníky stránek přemýšlet. Všechny odkazy budou jasné a zřetelné. Vytvořím pro vás webové stránky použitelné a přístupné, které budou správně fungovat ve všech nejpoužívanějších prohlížečích.

Obalový design

Obalový design vytváří první dojem o výrobku a často rozhoduje o motivaci zákazníka k jeho koupi. Vytvořím pro vaše výrobky takový obalový design, který bude moderní, originální, graficky atraktivní a hlavně marketingově účinný, obalový design zaměřený na cílovou skupinu. Pro lepší představu, jak bude grafický návrh vypadat v reálu, vám vytvořím 3D vizualizaci.

Poptávkový formulář