Postup prací

Postup prací při tvorbě webu

Sejdeme se na úvodní nezávazné schůzce. Budeme se snažit pochopit, jak podnikáte a čeho chcete prostřednictvím webu dosáhnout. Zjistíme, jaký typ stránek by se pro vás hodil. Pokud se dohodneme, vypracujeme pro vás kalkulaci a harmonogram prací.

strategie

Strategie

V této části zjistíme, kdo jsou vaši zákazníci a jaký web potřebují. Zjistíme, jaká je vaše konkurence a kde jsou vaše silné stránky. Dohodneme se na tom, které součásti by měl obsahovat.

identita

Identita

Je důležité, jak si vás budou zákaznici pamatovat. Proto vybereme správný název, slogan a texty. Navrhneme nebo upravíme texty pro jednotlivé stránky.

Design

Design

Navrhneme strukturu webu tak, aby se v ní návštěvník snadno orientoval. Vytvoříme vám celý firemní vizuální styl od loga po vzhled tiskovin, polep aut až po orientační systém v budovách. Vypracujeme grafický návrh hlavní strany a všech podstránek.

Web

Web

Na svém webu budete mít možnost si vše upravit. Zároveň nainstalujeme všechny důležité součásti a doplníme další funkce podle vašich přání. Převedeme grafický návrh do fungujících HTML stránek a doplníme texty. Testování a spuštění stránek Převedeme stránky na hosting. Než stránky spustíme, vše otestujeme.

Servis

Testování a spuštění stránek

Převedeme stránky na hosting. než stránky spustíme, vše otestujeme. vyfakturujeme zbytek webu a poté přijde ostrý start stránek.

Marketing

Internetový marketing

Ani po spuštění vše nekončí. Navrhneme další vývoj. Nadále se budeme starat o váš web a rozvíjet jej.

Kontakty

Máte zájem o naše služby?

Budeme rádi, když nám zavoláte

nebo napíšete