Tvorba webových stránek

Tvorba webových stránek

Tvoříme profesionální webové stránky s moderním webdesignem optimalizované pro mobilní zařízení. Navrhneme optimální strukturu, grafiku a odpovídající text, který zaujme. Vše si budete moci sami upravovat v administraci.

Webové stránky dodáváme s vlastním redakčním systémem, se kterým si budete moci sami spravovat veškerý obsah. Obsahuje přesně to, co potřebujete. V administraci jednoduše upravíte texty, přidáte obrázky nebo videa.

Tvorba webových aplikací

Webové aplikace dnes nahrazují software běžící přímo v počítači. Od těch desktopových se liší hlavně tím, že běží na serverech umístěných přímo na internetu. Mezi ně patří i internetové obchody a nejrůznější inforamční systémy.

Klient nemusí nic instalovat. Stačí pouze internetový prohlížeč. Lépe se udržují a snadnější je také správa nových verzí. Budete mít lepšé přehled o potřebách zákazníka.

Mezi webové aplikace patří například informační portály, inzertní servery, , CRM systémy reklamní a bannerové systémy, chaty a diskusní servery a samozřejmě i internetové obchody.

Poptávkový formulář